OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Luxusní koženky s přirozeným leskem

Vaky a batohy všech velikostí a druhů jsou čím dál více oblíbeným módním doplňkem, který doma není v koutě a kombinujeme ho i s klasickým sáčkem, nebo kabátem.

Právě batohy mají mnoho výhod oproti kabelkám. Nebolí nás záda, nejsme ohnuté pod tíhou potřebných a nezbytných věcí a máme obě ruce volné.

Pokud chceme sáhnout po zajímavém a netradičním batohu často ho nemůžeme v obchodech nalézt a proto je čas zasednout k šicímu stroji a vytvořit si módní kousek podle svých představ a potřeb. Batohy a vaky ke kabátu, nebo sáčku z obyčejného plátna nabudou vypadat nic moc, ale pokud si vyberete jednu z nových koženek, které mají nádherný a přirozený lesk  a pyšní se vzorem imitující zvířecí kůžie dhybu neuděláte.

Koženky v odstínech zlaté a béžové barvy patří mezi klasiku, ale pokud máte zájem o něco trochu netradičního, nesmíte přehlédnout koženku ve světle modré, nebo tmavě červené barvě. S těmito barvami chybu neuděláte a vás batůžek bude originálním kouskem. 

Pro ty co zatím nepatří mezi milovníky batohů je koženka vhodná i na tašky všech velikostí a druhů, malé kabelky, nebo psaníčka, která oceníme právě v nadcházející plesové sezóně.