OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Nová kolekce letních dekoračních látek SKLADEM!

Léto bez nové kolekce látek si snad ani nedokážeme představit. V tomto článku Vám představíme nové dekorační látky vhodné za ozdobu interiérů, exteriérů ale i k některým doplňkům každodenního využití. Všechny tyto plátna jsou pevná po osnově i útku, na dotek velmi příjemná a pod šicím strojem projíždí jako nůž máslem.

Pokud tíhnete ke květinovým motivům a přírodnímu efektu, naskladnili jsme pro Vás zářivé slunečnice, jemné kvítky a čtyřlístky pro štěstí.  

Pokud upřednostňujete spíše výrazné barvy a osvědčenou kombinace bílé / černé s další výraznou barvou, máme pro Vás nově naskladněno tyto dvě látky s potiskem velkých zelených listů, které nikdo nepřehlédne.


Odkaz na látku s bílým podkladem.
Pdkaz na látku s černým podkladem.


A do třetice pokud tíhnete k abstraktním barevným a hustým vzorům, přidali jsem pro Vás tuto krásku, která dokáže oživit každý kout. Jak jsme již zmínili, dekorační látky nemusí sloužit jen k ozdobě interiérů a exteriérů, ale dají se použít i na doplňky. My jsme pro Vás připravili příklad, který můžete využít každý den. S plátěnou taškou zabodujete vždy a když ještě ladí k sezoně, je to dvojitá výhra! Můžete si ušít takovou, kterou nejen že na ulici nepotkáte u nikoho jiného, ale zároveň budete šetřit životní prostředí.