OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Patchwork od amerických návrhářů

Snad není nikdo kdo by neobdivoval umění patchworku, které z obyčejných látek dokáže vytvořit nevídané a jedinečné vzory. 

Dnes jsme rozšířili patchwork rodinu o nové vzory z kolekce Rose, které je v jemných růžových odstínech se vzorem romantických růží. Kolekce Rose je navržena předními americkými návrháři a na bavlněných látkách dokázaly vykouzlit nevídané vzory, které při vzájemné kombinaci dokáží kouzla. 

Kromě kolekce Rose jsme dnes patchwork rodinu rozšířili i o kolekci od 3 Sisters, které patří mezi jedny z nejlepších amerických návrhářek těchto vzorů. 3 Sisters milují kombinace elegantních a nenápadných vzorů s květy růží, nebo pivoněk. Jejich kolekci plnou květů s názvem Rosewood si nemůže nechat uniknout nikdo z milovníků patchwork vzorů. 

Z patchwork látek vykouzlíte jedinečné povlaky na polštářky, potahy, nebo obaly na knížky, tablety, deky, tašky, nejrůznější kapsičky, nebo kapsáře.

Z patchwork látek ušijete dekorace do bytu, které ho promění v útulný domov během pár chvil, ale nemusíte se pouze držet u země a nechat upustit trochu fantazie, které se meze nekladou a pustit se třeba do patchwork šatů, nebo sukně.