OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Antibakteriální bambusový úplet

Hledáte jedinečný úplet, který bude příjemný?

Pak nesmíte přehlédnout bambusový úplet. Pojďme si společně tento přírodní zázrak představit a zjistit jeho jedinečné vlastnosti. 

Už název nám napovídá, že bambusový úplet je přírodním materiálem z divoce rostoucích bambusů, které nejsou zatíženy chemickým ošetřením a stává se z nich ekologicky šetrný materiál, který nezatěžuje životní prostředí. 

Pokud máte citlivou pokožku, různé kožní alergie, nebo na vašem prvním místě je komfort, bambusový úplet je novým materiálem vhodným pro vás. Antibakteriální účinky bambusového úpletu, který dobře odolává bakteriím si snadno dokáže poradit s veškerými zápachy, které neutralizuje. Antibakteriální účinky bambusového úpletu nejsou jediné skvělé vlastnosti, které tento materiál v sobě skrývá.

Mezi další vlastnosti patří prodyšnost, termoizolační funkce, která v létě sníží teplotu až o 3°C a k tomu pohltí až 90% UV záření. Bambusový úplet má vysokou absorpci vlhkosti zapříčiněnou mikroskopickými otvory vzniklými křížením vláken a pod tuto zmíněnou vlastnost porovnáme s oblíbenou bavlnou, bambus nám zvítězí. Jeho absorpce vlhkosti je až 4x větší než u zmíněné bavlny. 

Přírodní lesk splývavých bambusových úpletů oceníme na šatech, trikách, tílkách, nebo spodním prádle. Elegantní vzhled snadno podtrhneme zajímavým střihem, který z obyčejného kousku v šatníku dokáže vytvořit model hodný módních přehlídek.