OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Časopisy se střihy pro podzim a zimu 2021/22

Máte rádi listování a šustění papíru, při prohlížení časopisů se střihy a u toho přemýšlet nad modelem, který si ušijete jako první? Pokud ano, tak nesmíte přehlédnout velké množství střihů v nových podzimních časopisech se střihy, které jsou plné inspirace a neokoukaných modelů. 

Časopis Stitched by you a My Image je určen ženám co milují volnost pohybu, rafinovanost jednoduchých střihů a dávají přednost triku, kalhotám, jednoduchým šatům nebo volným košilím. Se střihy jsme i v letošním podzimu mysleli na děti a zařadili velice oblíbený časopis B-Trendy pro malé slečny a velké rošťáky. V letošním roce nastala velká změna a časopis se střihy Miss Doodle zařadil pánské střihy. Opět veškeré střihy jsou popsány v holandštině, němčině, angličtině, francouzštině a španělštině. Vše je srozumitelné a snadné na přeložení. 

Pojďme si společtně tyto časopisy představit:

1. MISS DOODLE

Jak už jsme zmínili, letošní rok nastala velká změna a časopis Miss Doodle zahrnul do své střihové přílohy i pánský střih na jednoduchou bundu zapínanou na zip s límcem a mikinu s kapucí. Kromě těchto střihů ve střihové příloze objevíte čtyři střihy na dámské šaty, kalhoty i triko s raglánovým rukávem. V dětské kolekci se pro tento rok objevuje kabátek s límcem, šaty, kalhoty a mikina ve velikosti 80-176.

2. Stitched by you

Dáváte přednost volným střihům, které nikde neškrtí a při tom vypadají žensky? Pak je pro vás pravou volbou časopis se střihy Stitche by you. Splňuje vše zmíněné a střihy jsou pro všechny věkové kategorie. Veškeré modely můžete ušít pro sebe i svoji dceru a k tomu i praktickou tašku přes rameno, kterých není nikdy dost. 

3. MY IMAGE

V podzimním čísle časopisu My Image naleznete 16 nejrůznějších střihů na pohodlná trika, kabáty co nesmí v žádném šatníku chybět, v pase přestřižené šaty co zvýrazní pas a jednoduché rozšířené kalhoty. Veškeré střihy jsou do velikosti 50 a vybrané i do velikosti 52. V časopisu My Image naleznete celý průřez šatníkem a nic vám nebude scházet.

4. B-TRENDY

Za rok nám děti vyrostli z veškerého oblečení rychlostí blesku. Jako poslední bychom vám rádi představili časopis s dětskými střihy B-Trendy. Střihová příloha obsahuje 18 střihů různé obtížnosti ve velikosti 80-176. V časopisu objevíte spoustu trik, kabátků, různě střižených šatů s řasením, nebo sukně ozdobené mašlí. Pro malé pány triko, kalhoty, mikiny a bundy do chladných podzimních dnů.

Tyto i spoustu dalších časopisů naleznete v kategorii střihy. Tak neváhejte a pusťte se do prozkoumávání novinek pro letošní podzim/zima 2021/22.