OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Dekorační látky vdechnou nový život všem dekoracím

Léto je v plném proudu a pokud stále přemýšlíte, zda se pustit do obnovy starých povlaků a potahů na venkovním sedění, je nejvyšší čas zasednout k šicímu stroji, sešlápnout pedál a pustit se do toho. 

Nové dekorační látky v klasické režné barvě nadchnou milovníky přírodních barev, které jsou s jemnými potisky v tlumených barvách. Tlumené barvy na geometrických tvarech, nebo tropických listech lze snadno zkombinovat s jednobarevnými dekoračními látkami v široké škále barev se lněným vzhledem, který podtrhne přírodní vzhled každé nové dekorace. 

Dekorace v jasných sytých barvách rozzáří každý interiér a dekorační látky s digitálními potiskem budou pravou volbou na tyto dekorace. Digitální potisk na dekoračních látkách zajišťuje vysokou kvalitu tisku s jedinečnou stálobarevností při dlouhodobém používání.

Dekorační látky nemají pouze využití na dekorační účely do interiérů a exteriérů. Sáhněte po nich i když chcete zahodit všechny igelitky a pořídit si tašku, která zvládne odnést i velký nákup pro celou rodinu a cestou se nezničit. 

Dekorační látky vypadají fantasticky i na oděvech a takové sako, kabátek, nebo skládaná sukně z dekorační látky bude nádherně držet zvolený tvar na vybraného modelu. 

Veškeré dekorační látky jsou pevným materiálem, který je ve složení 100% bavlna, nebo 80% bavlna a 20% polyester tkané v pevné plátnové vazbě. Díky svému složení a vazbě z dekoračních látek zvládne šít i úplný začátečník.