OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Valentýn se blíží!

Za pár dnů tady máme svátek všech zamilovaných, který každoročně připadá na 14.února a slaví se po celém světě. 

Na sv.Valentýna patrona všech zamilovaných duší si posíláme zamilovaná psaníčka, dáváme dárky, připravujeme romantické večeře pro dva, nebo vyrážíme do kina na romantickou komedii.

Tento den se sice pomalu blíží, ale ještě nám pár dnů zůstává na přípravu romantické večeře pro vás a vašeho partnera. Pokud se rozhodnete provonět váš domov teplou večeří, nesmíte zapomenout na dekorace na stůl, které navodí romantickou atmosféru. Ozdobte stůl měňavými organzami, které při svitu svíček budou efektně měnit svoji barvu, na stůl si nechte uvázat květinu, kterou převážete ozdobnou mašlí se srdíčky a na stůl zvolte ubrus v romantických odstínech červené barvy.

 

Na Vánoce a Velikonoce si zdobíme celé domy tématickými dekoracemi. Proč to neudělat i na sv. Valentýna? Postačí ušít malá srdíčka z bavlny, vycpat je vatelínovou drtí a zavěsit na jednoduchou šňůrku, nebo poutko. Kromě bavlněných srdíček si můžeme z filcu, nebo moosgummi vystříhat malé dekorace, které připevníme na špejle a zapíchneme do květináče. 

 

K romanticky prostřenému stolu, ale nemůžeme zasednout v domácích kalhotách, nebo mikině z teplákoviny. Musíme si dát záležet i na nás a obléci si na sebe šaty z Punto di Roma, viskózového úpletu, nebo nabíranou sukně ze saténu, která nám vytvoří efekt Makové panenky. V tento den si zasloužíme zářit a top z flitrů nás promění v neodolatelnou a smyslnou ženu. Pokud jste zastánkyně jednoduchosti a splývavých látek, nepřehlédněte šifóny, lehké průsvitné látky, nebo peach. 

Pokud chcete svého partnera překvapit i malým dárkem, převažte ho stuhou v odstínech červené a růžové barvy, která symbolizuje lásku, vášeň a užijte si krásný den sv. Valentýna.