OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

V.I.P. sekce plná nových slev

Objevili jste sekci V.I.P. slev? Pokud ne, děláte velkou chybu a rychle to napravte!

Právě dnes jsem V.I.P. slevy rozšířili o nové látky, které nás zahřejí v chladných lednových a únorových dnech, nebo nás nenechají napospas studenému větru.

Jednou z takových látek je prošev, který se skládá ze dvou vrstev, které jsou šusťák a vatelín pro zahřátí. Obě vrstvy jsou k sobě spojeny ozdobným prošitím v odstupu 6 cm. Prošev je vhodný na bundy, vesty, kombinézy, nebo dětské fusaky.

Druhou látkou, která dnes rozšířila řady V.I.P. slev je příjemný a měkký fleece č.10155 ve 13 barvách. Fleece s nízkým vlasem je podložen příjemnou pleteninou v barvě chlupu a díky své pleteninové vazbě pružným ve směru útku. Fleece je vhodný na čepice, nákrčníky, deky, župany, mikiny, vesty, ale i na dekorační účely jako jsou povlaky na polštáře.

V.I.P. sekce má své výhody:

  1. jako první víte o nových akcích
  2. získáte látky za jedinečné ceny  

Jak získat látky z V.I.P. kategorie slev?

Pro možnost objednání látek za skvělé ceny postačí se zaregistrovat na stránkách e-shopu, poté se přihlásit do svého účtu a začít nakupovat.

V.I.P. ceny už uvidíte ve své rekapitulaci objednávky a její cena je jistě příjemnější než kdyby jste nakupovali bez registrace.

Užijte si V.I.P. ceny a nakupujte vybrané látky za jedinečné ceny.