OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Náplet 2:2 v bordó barvě 05861/018

Popis

Určitě to všichni známe, máme oblíbenou mikinu, bundu, vestu, nebo naše děti krásnou kombinézu, ale při zvednutí rukou, už to není co to bývalo. Rukávy jsou o něco kratší, nebo jejich konce jsou nevzhledné a potřebují rychlou nápravu. Právě proto máme náplety, které se hodí na prodloužení oblíbeného kousku v šatníku, nebo jeho ozvláštnění.

Náplet nebo-li patent je kruhová pletenina, která je pletena na okrouhlých pletacích strojích v jednom kuse ve tvaru hadice. Okrouhlé pletací stroje mají jazýčkové jehly seřazeny do kruhu vedle sebe, pohybujících se jednotlivě jedna po druhé v drážkách válce, který se neustále otáčí. Dochází k pohybu jehel směrem nahoru a dolů a přiváděna nit je zachycena hlavičkou jehly. Přiváděnou nití je vytvořeno očko, kterým je provléknuta hotová pletenina. Na okrouhlých pletacích strojích je možné nastavit mechanicky, nebo elektronicky vzorování, díky kterému pletenina dostane nový působivý vzhled.

U nás v e-shopu naleznete elastické bavlněné náplety v šíři 2x35cm a ve složení 95% bavlna a 5% lycra s pružností do směru osnovy a útku. Momentálně najdete náplety v široké škále 28 barev, kde si každý vybere tu pravou barvu pro sebe.

Náplety mají široké využití a dají se uplatnit i na jiné oblečení, než na prodloužení rukávu.Dobře se využívají na spodní pásy k oblečení, na pružné lemy ke kalhotám, na spodní okraje nohavic a pracovní oděvy. Hojně jsou používány na oblečení pro malé dětí, které z něho brzy vyrostou a oblečení jim déle vydrží. Díky lemům z nápletu nám již nebude táhnout na záda, ruce, nohy a naše oblečení při zvolení správné barvy, může získat na originalitě a praktičnosti. Náplety je možné stylově kombinovat s jednobarevnými a vzorovanými teplákovinami ve stejných či odlišných barvách.

Fantazii se meze nekladou.

Objednací kód:05861/018
Minimální odběr:0,50 m
Šířka:65 cm
Váha330 g/m2
165,00 Kč/m
Skladem 15 m
Metrů
Celková cena:

Přidat do oblíbených

Složení:95% bavlna, 5% lycra
Symboly pro ošetřování:

ke stažení