OK
Používáme cookies, abychom vám poskytli co nejlepší komfort nakupování.

Televizní deka z wellness fleecu

Mrazivá ošklivá zima panuje venku za okny a je ten pravý čas na teplý hrnek čaje a zajímavou knížkou.

Promrzlé tělo po celém dni, ale nezahřejeme jenom teplým čajem, ale i příjemnou a měkkou dekou z wellness fleecu. Taková deka skrývá hned několik nebezpečí - její používání je vysoce návykové a doma se o ni poperete. 

S prvním nebezpečím toho moc nenaděláme, ale druhé jde snadno vyřešit a máme pro vás i malou inspiraci jak na to. Zapomeňme na klasickou deku a vytvořme si pytel, do kterého zaplujeme a už nebudeme nikdy chtít vyplout. 

Pytel z wellness fleecu na zmrzlé nohy není na ušití nic těžkého a zvládne ho i úplný začátečník.

Budeme na to potřebovat wellness fleece, šicí nit a nějakou gumička, nebo provázek na stažení do pasu. Pytel bude jen váš a nikdo vám ho doma nevezme.

Pytel z wellness fleecu na zmrzlé nohy nemusí být pouze obyčejný čtverec sešitý dohromady a v horní části stažen do gumičky, nebo provázku. My jsme se nechali inspirovat vodním světem a vytvořili ploutev, za kterou by se nemusela stydět žádná mořská panna. 

Mořskou ploutev vytvoříte snadno a rychle. Tvar pytle z wellness fleecu nebude tentokrát klasický obdélník, ale bude mít tvar trojúhelníku. Poté stačí si ušít ploutev, kterou si předem vycpeme vatelínovou výplní a je hotovo. 

Nohy v teple jsou základ a s pytlem z wellenss fleecu se nemusíme bát, že nám bude zima od nohou.